Silvie Kořistková - Bronzový koktejl

Akryl, kombinovaná technika, 100x120 cm. Signováno vpravo dole Sisi 22. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1975
Narozena v Bílovci. S vlastní tvorbou začala v roce 2018. Zaměřuje se na abstraktní malbu, kterou vnímá jako poznání, hledání harmonie a uvolnění.

Její série aktů je věnovaná studii vnitřních pocitů, vášní a nejistot, odpoutaných od strojenosti a přetvářky. Ztvárňuje momenty, ve kterých se zamyslíme nejen nad sledovaným objektem, ale i sami nad sebou.

Velkému úspěchu se také těší její ztvárnění hudebníků, kde je použito 24 karátové zlato aplikované na strukturu. Postavy tak ožívají a vystupují z plátna ve 3D. Má galerii a ateliér v Orlové a aktivně vystavuje po celé ČR i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

vydraženo velký formát certifikát
89803. Bronzový koktejl
Dražba ukončena:23.02.2023 21:47:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč