Silin Anatolij Michajlovič - Šípková růže

Olej na plátně, 50x30 cm. Signováno vpravo dole A. Silin 87. Rámováno.

Nejdelší strana: 57 cm

117019. Šípková růže
Dražba ukončena:09.06.2024 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 02.06.2024 11:37:58 10207
500 Kč 31.05.2024 0:44:26 15031