Olej na plátně, 49x69 cm, signováno vpravo dole Sikora 1996, olištováno.
1943, Blankenhain
Student výtvarné výchovy na Pedagogické škole. Jeho malba vychází z autorské reflexivní poezie. Motivy čerpá z říše pohádek, venkovského života, přírody a mytologie. Je představitelem naivního umění a zabývá se také kresleným humorem.