Signováno nečitelně - Zátočina řeky

Olej na plátně fixováném na kartonu, 34x52 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Signováno nečitelně
84107. Zátočina řeky
Dražba ukončena:18.09.2022 20:16:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč