signováno nečitelně

62039. Zajíci

popis: Kombinovaná technika, 40x26 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír poškozeny.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 23.07.2021 14:35:02 1600