Signováno nečitelně - Tkaný obraz s motivem Dostaveníčka

Tkaný obraz, 150x190 cm. Signováno nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo nevhodné pro přepravu velký formát
Signováno nečitelně
86824. Tkaný obraz s motivem Dostaveníčka
Dražba ukončena:27.11.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč