Signováno nečitelně - Švadlena

Lept, 27x19 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
70678. Švadlena
Dražba ukončena:12.01.2022 22:25:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč