Signováno nečitelně - Šeříky ve váze

Olej na kartonu, 70x37 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 81 cm

Signováno nečitelně
95786. Šeříky ve váze
Dražba ukončena:28.05.2023 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč