Signováno nečitelně - Salaš

Olej na kartonu, 30x42 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

Signováno nečitelně
92302. Salaš
Dražba ukončena:19.03.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 18.03.2023 13:33:14 12374
500 Kč 17.03.2023 19:06:26 12315