Signováno nečitelně - Procházka zimní krajinou

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
88728. Procházka zimní krajinou
Dražba ukončena:25.01.2023 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč