Signováno nečitelně - Pražské věže

Kombinovaná technika, 23x17 cm. Signatura skrytá pod paspartou. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

Signováno nečitelně
92293. Pražské věže
Dražba ukončena:19.03.2023 20:25:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč