signováno nečitelně - Práce v dole

Olej na plátně, 52x69 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
58557. Práce v dole
Dražba ukončena:28.04.2021 22:09:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč