Signováno nečitelně - Ostrava

Olej na sololitu, 55x95 cm. Signováno vpravo dole signováno nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 109 cm

Signováno nečitelně
78868. Ostrava
Dražba ukončena:29.06.2022 21:01:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč