signováno nečitelně - Městská ulička - Řezaný rám

Akvarel, 40x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 43. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

signováno nečitelně
116583. Městská ulička - Řezaný rám
Dražba ukončena:02.06.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 02.06.2024 11:12:23 11023