signováno nečitelně

69684. Luční kytice

popis: Olej na sololitu, 41x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:43:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč