signováno nečitelně

65240. Lovecké zátiší

popis: Olej na plátně, 74x100 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.09.2021 23:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč