signováno nečitelně - Lev

Kresba, 42x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

signováno nečitelně
90456. Lev
Dražba ukončena:26.02.2023 20:11:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč