Signováno nečitelně - Jihočeský rybník

Olej na papíře fixovaném na kartonu, 41x53 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 75 cm

Signováno nečitelně
92303. Jihočeský rybník
Dražba ukončena:19.03.2023 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč