A. Malenda - Hejčín

Olej na kartonu, 31x42 cm. Signováno vlevo dole A. Malenda Hejčín 1973. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

A. Malenda
84740. Hejčín
Dražba ukončena:02.10.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.09.2022 19:50:29 5305
500 Kč 22.09.2022 8:28:01 4662