Signováno nečitelně - Figury

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 87 cm

Signováno nečitelně
92130. Figury
Dražba ukončena:19.03.2023 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč