Signováno K. Moser - Večerní krajina

Olej na plátně fixováném na kartonu, 32x42 cm. Signováno vpravo dole K. Moser. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

Signováno K. Moser
78861. Večerní krajina
Dražba ukončena:29.06.2022 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč