signováno C. Troyon - Na pastvě

Olej na plátně, 46x61 cm. Signováno vlevo dole C. Troyon. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu přípis, číslo.

signováno C. Troyon
94616. Na pastvě
Dražba ukončena:31.05.2023 20:35:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč