signováno azbukou nečitelně - Pohled na kostel

Olej na sololitu, 23x17 cm. Signováno vpravo dole azbukou nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 26 cm

signováno azbukou nečitelně
85953. Pohled na kostel
Dražba ukončena:30.10.2022 20:29:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč