signováno Alfred Chmielowski - Zátiší s melounem

Olej na kartonu, 37x47 cm. Signováno vpravo dole Alfred Chmielowski. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu přípis+číslo.

signováno Alfred Chmielowski
38217. Zátiší s melounem
Dražba ukončena:28.11.2019 21:24:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč