signatura nečitelná - Ženy v kroji

Olej na plátně, 50x35 cm. signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 68 cm

signatura nečitelná
106572. Ženy v kroji
Dražba ukončena:10.12.2023 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč