.. - Zdobený rám

Akvarel, Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 65 cm

Vnější rozměr 50x64,5 cm, vnitřní rozměr 35x50 cm. Světlost rámu 33x48 cm.

Pozn.: Mírně poškozen.

..
98670. Zdobený rám
Dražba ukončena:09.07.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč