signatura nečitelná

49091. Zátiší s květinou a ovocem

popis: Olej na kartonu, 39x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.09.2020 19:26:44

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč