signatura nečitelná - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 33x43 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

signatura nečitelná
92748. Výhled do kraje
Dražba ukončena:02.04.2023 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 01.04.2023 14:11:52 12315