signatura nečitelná - U vody

Olej na sololitu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

signatura nečitelná
306478. U vody
Dražba ukončena:31.10.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 31.10.2020 10:20:22 6965
500 Kč 29.10.2020 10:27:19 4441