signatura nečitelná - Studie mužského aktu

Mědirytina, 49x32 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 70 cm

signatura nečitelná
96107. Studie mužského aktu
Dražba ukončena:04.06.2023 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč