signatura nečitelná - Skály

Frotáž, 18x11 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno 73. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
84204. Skály
Zbývá:9 dnů, 18 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč