signatura nečitelná - Na trhu

Pastel, 45x33 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 55 cm

signatura nečitelná
103092. Na trhu
Dražba ukončena:01.10.2023 20:31:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč