signatura nečitelná - Na dvorku

Olej na plátně, 31x29 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno 30. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

signatura nečitelná
300652. Na dvorku
Dražba ukončena:08.09.2019 20:18:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč