signatura nečitelná - Koňské spřežení

Olej na překližce, 53x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

signatura nečitelná
96048. Koňské spřežení
Dražba ukončena:04.06.2023 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč