signatura nečitelná - Kolonáda s šachovnicí

Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Autorsky rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 78 cm

signatura nečitelná
90024. Kolonáda s šachovnicí
Dražba ukončena:12.02.2023 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 06.02.2023 12:38:06 6092