signatura nečitelná - Erotická scéna

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

signatura nečitelná
96088. Erotická scéna
Dražba ukončena:04.06.2023 21:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč