signatura nečitelná - Dívčí akt

Kresba, 32x18 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
22125. Dívčí akt
Dražba ukončena:20.09.2018 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč