S.G. Maran - Husopaska

Olej na plátně, 71x75 cm, signováno vpravo dole S.G. Maran, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

12295. Husopaska
Dražba ukončena:20.09.2017 19:30:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč