S.G. Maran - Plachetnice

Olej na kartonu, 39x30 cm, signováno vpravo dole S.G. Maran 1928, rám.

1886, Brno - 1983
Grafik a malíř, který se zaměřoval na pražské motivy. Věnoval se krajinomalbě.

2943. Plachetnice
Dražba ukončena:01.10.2015 20:57:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč