S.G. Maran - Pivoňky ve váze

Olej na kartonu, 45x50 cm, signováno vpravo dole S.G. Maran 1928, rám.

1886, Brno - 1983
Grafik a malíř, který se zaměřoval na pražské motivy. Věnoval se krajinomalbě.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5590. Pivoňky ve váze
Dražba ukončena:29.09.2016 20:02:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč