S.G. Maran - Bárky u pobřeží

Olej na kartonu, 31x45 cm, signováno vpravo dole S. G. Maran 1927, rám, zaskleno.

1886, Brno - 1983
Grafik a malíř, který se zaměřoval na pražské motivy. Věnoval se krajinomalbě.

Pozn.: Malba i rám místy poškozeny.

2080. Bárky u pobřeží
Dražba ukončena:26.03.2015 21:06:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč