Schaubach Kunst - Lední medvěd

Porcelán, výška 19 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Heinz Schaubach (1886 – 1970), německý výtvarník a podnikatel ve výrobě porcelánu.

95513. Lední medvěd
Dražba ukončena:21.05.2023 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 20.05.2023 19:26:51 12316