Sándor Pataky - Na louce

Akvarel, 23x27 cm. Signováno vpravo dole Pataky Sándor. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1880 – 1969
Maďarský malíř.

83150. Na louce
Dražba ukončena:14.09.2022 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč