Salvador Dalí - Leda Atomica

Nejdelší strana: 86 cm

Litografie, 129/190, 58x42 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Na motivy báje Leda a labuť.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
84334. Leda Atomica
Dražba ukončena:12.10.2022 22:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč