Nejdelší strana: 86 cm
Litografie, 129/190, 58x42 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Na motivy báje Leda a labuť.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.