Nejdelší strana: 45 cm
Litografie, 30x23 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.