Salvador Dalí - Le Christ de Gala

Nejdelší strana: 45 cm

Litografie, 30x23 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
116593. Le Christ de Gala
Dražba ukončena:02.06.2024 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč