ryl Phillippe Triere podle Diega Velasqueze - Lotovy dcery

Nejdelší strana: 60 cm

Mědirytina, 40x27 cm. Signováno v tisku. Rám, paspart, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

ryl Phillippe Triere podle Diega Velasqueze
89271. Lotovy dcery
Dražba ukončena:29.01.2023 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.01.2023 18:15:33 6147
500 Kč 28.01.2023 9:39:18 10108