1. Olej na plátně, 59x44 cm. Signováno vpravo dole Zeman. Rám. 2. Olej na kartonu, 50x40 cm. Monogramováno vpravo dole L CH 81. Rám. Malba mírně poškozena. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.