různí autoři - Konvolut 7 prací

Nejdelší strana: 70 cm

Různé techniky, od 35x24 cm do 60x40 cm. 5x signováno. Všechny rámovány, 1x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
117169. Konvolut 7 prací
Dražba ukončena:09.06.2024 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 08.06.2024 8:23:54 6965
500 Kč 03.06.2024 2:26:50 15118