různí autoři - Konvolut 7 kreseb

Kresby, od 11x15 cm do 30x39 cm. 2x značeno. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
117137. Konvolut 7 kreseb
Dražba ukončena:09.06.2024 21:10:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (09.06.2024 21:07:03) 646
500 Kč 09.06.2024 12:30:45 11023