různí autoři - Konvolut 4 prací

Různé techniky, od 26x18 cm do 26x60 cm. Všechny signovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
93509. Konvolut 4 prací
Dražba ukončena:09.04.2023 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 31.03.2023 13:43:21 11458